O projektu

o projektu

Rezidence Riegrova

Projekt Rezidence Riegrova nabízí příjemné bydlení v centru Českých Budějovic. Necelých 15 minut pěšky do centra, které nabízí širokou škálu restaurací, provozů a služeb. V blízkosti nově vznikajícího projektu je i dostatečné využití veřejné dopravy - MHD a vlakové nádraží. Nedílnou součástí lokality jsou i mateřské, základní a střední odborné školy v docházkové vzdálenosti. Zeleň v podobě městských sadů přibližně 5 minut chůzí nabízí místo na odpočinek či odreagování.

Nabídka bytů

Technický popis

Popis projektu

Novostavba bytového domu disponuje bytovými jednotkami s dispozicí od 1+kk po 3+kk v rámci 4 nadzemních podlaží. V přízemí je navržen dostatečný počet parkovacích míst nejen v objektu, ale i v rámci přiléhajícího dvora. Celkově je v projektu navrženo 18 bytových jednotek a ke každé je uvažováno parkovací místo a prostor sklepní kóje.

Každá bytová jednotka je vytápěna podlahovým vytápěním v jednotlivých místnostech. Výhodou této technologie je pocitové teplo, které je pro člověka příjemnější a zajišťuje dostatek přiváděného tepla do vnitřního prostředí.

energeticky šetrné domy

Zkušenosti s výstavbou

Rezidence Riegrova je navržena dle současných standardů s vysokým důrazem na kvalitu a promyšlenost každého detailu. V rámci návrhu spolupracujeme s profesionálními dodavateli, kteří nabízejí individuální přístup a špičkové provedení jednotlivých profesí. Na těchto základních principech zakládáme každý nově vznikající projekt, kterým je například Rezidence U Kapličky. Ta byla oceněna jako stavba roku 2017 pro jihočeský kraj a nabízí široké spektrum bytů a spoustu spokojených klientů.